Langų gamyba

Įmonė langų gamybos veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – plastikinių (PVC) langų ir durų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba.

Langų ir durų gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos ir modernūs URBAN firmos įrengimai. Gamybos darbuotojų profesionalumas, patirtis ir akcentuojama kokybės kontrolė leidžia suteikti 5 metų garantiją mūsų gaminiams. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, siūlome geriausiai poreikius atitinkantį gaminį – gamyboje naudojame Gealan ir Decco profilius.

Įmonės prekinis ženklas Langterma orientuotas į privačių klientų tarpą, plėtojant mažmeninės prekybos veiklą ir tenkinant individualių klientų poreikius. Mūsų meistrai atvyksta į kliento namus, išmatuoja langus, pasiūlo optimalų sprendimą. Galime pasiūlyti funkcionaliausią balkonų stiklinimą – PVC profilio langais. Langus ir duris montuoja, apdailos ir remonto darbus atlieka patyrę meistrai.

Dėl išvystytų gamybos pajėgumų įmonė nuolat plečia savo veiklą ir bendradarbiauja su atstovais – įmonėmis parduodančiomis langus, statybinėmis organizacijomis, langų montuotojų brigadomis dirbančiomis savarankiškai – visuose Lietuvos regionuose. Bendradarbiaujame su daugiabučių bendrijomis – vykdome daugiabučių laiptinių ir rūsio langų atnaujinimo darbus.

Siekdami efektyvesnės gamybos siekiame palaikyti maksimaliai žemus medžiagų, komplektuojančių detalių ir stiklo paketų  likučius sandėlyje. Stebėdami racionaliai besielgiančių, dažniausiai turinčių nuosavo nekilnojamojo turto užmiestyje, klientų elgseną siekiame realizuoti nekondicinę produkciją rinkoje tam, kad patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Plačiau apie langų gamybos technologiją galite rasti čia.

langterma_banner

Komentarai / klausimai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s