Standartinių langų kainos

AKCIJA? JŪS KLYSTATE! Siūlome įsigyti langus savo butui GEROMIS kainomis, BE JOKIŲ -30% -50%, -60%, -70% akcijų – tiesiog pigesni langai, langai už REALIĄ gamintojo kainą! Nepriklausomai nuo to ar už lango jau žiema ar kaitri vasara, mūsų langai visuomet yra ne tik tokie pat pigūs, tačiau ir šilti!

Pateikiame standartinių langų kainas Vilniuje (nurodyta kaina už gaminį, be montavimo darbų ir palangių):

plastikiniu_langu_kainos_1 langu_kainos_decco_gealan_2 langu_kainos_decco_gealan_3 langu_kainos_decco_gealan_4 langu_kainos_decco_gealan_5 langu_kainos_decco_gealan_6 langu_kainos_decco_gealan_7 langu_kainos_decco_gealan_8 langu_kainos_decco_gealan_9

Daugiau informacijos. Deatlesnę informacija apie mūsų gaminius ir paslaugas rasite oficialiame mūsų produkcijos tinklapyje www.langterma.lt. Mūsų meistrai mielai Jums patars, pakonsultuos ir sudarys sąmatą reikiamiems langams pagaminti. Jeigu reikalingi plastikiniai langai išsimokėtinai, mes Jums padėsime – siūlome pirkti mūsų pagamintus langus išsimokėtinai per Šiaulių banko lizingą su 0% palūkanomis (Metinis pabrangimas nuo 7%)!

Naujų langų gamyba. Kadangi patys esame plastikinių langų gamintojai, mūsų siūlomi PVC langai yra pagaminti Lietuvoje ir atitinka mūsų šalyje galiojančius reikalavimus, galime Jums pasiūlyti kokybišką gaminį atitinkantį Jūsų lūkesčius. Be standartinių buto langų (ar tai būtų balkono durys su langu ar tik plastikinės balkono durys, ar svetainės langas, o gal virtuvės langas arba mažojo kambario langas), galime pasiūlyti Jums taip pat pasiūlyti balkonų stiklinimą palankiomis kainomis Vilniuje, taip pat pagaminti nestandartinius gaminius Jūsų naujai statomam būstui, komercinėms, gamybinėms patalpoms. Mūsų gaminami Decco langai leidžia pasiūlyti Jums aukštą kokybę už žemesnę kainą. Langterma šilti plastikiniai langai ilgainiui kainuos pigiau, lyginant su prastos kokybės žymių profilio prekės ženklų pavadinimų, neaiškios struktūros langais iš kaimyninės Lenkijos.  Be langų, siūlome įsigyti plataus profilio, tvirtas ir mechaniškai patvarias Decco duris. Namo lauko durys ir įprastos plastikinės durys už gerą kainą – nuo 320 Eur.

Langų sandėlis. Jei neesate griežtai apriboti reikalavimų langams, jums nėra svarbi spalva, matmenys, o gal tiesiog ieškote kokybiško gaminio, už mažą kainą ir Jums langų reikią šią minutę, tuomet siūlome patikrinti mūsų sandėlyje esančių langų sąrašą.

Komentarai / klausimai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s