Stiklo paketų gamyba

Gaminame naujus standartinius stiklo paketus (24 mm) su dviem stiklais. Taip pat gaminame ir dviejų kamerų (trijų stiklų) stiklo paketus su dviem selektyviniais stiklais, nestandartinius stiklo paketus pagal Jūsų pageidavimus.

steklo1Standartinių stiklo paketų gamyba. Gaminame standartinius 4-16Ar-4GNP paketus su 4mm storio stiklais ir 16mm rėmeliu. Tarpas užpildytas argono (Ar) dujomis, su vienu selektyviniu (GNP) stiklu. Jei reikalingas pigus variantas, tokiu atveju gaminame skaidrius stiklo paketus, kurie gali būti montuojami ir į pertvaras, patalpų viduje, kur nepatenka tiesioginiai saulės spinduliai. Kaina nuo 100 Lt/m2.

stiklo_paket

Nestandartinių stiklo paketų gamyba. Taip pat gaminame ir nestandartinius stiklo paketus: skaidrius, trikampius, trijų stiklų, įvairių gabaritų, reflektinius, matinius, saugius, laminuotus (apsaugai nuo vagysčių), grūdintus (apsaugai nuo sužalojimo dūžio metu), raštuotus paketus.

Transportavimas. Vilniaus mieste ir rajone siūlome transportavimo paslaugas su stiklo paketų gabenimui pritaikytu transportu. Transporto kaina Vilniaus mieste nuo 15 Eur, rajone ir užmiestyje nuo 20 Eur.

Komentarai / klausimai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s