Langai iš sandėlio

DĖMESIO: ŠIUO METU NEKONDICINIAI LANGAI IŠPARDUOTI!

Gaminame pagal matmenis!

Kodėl nekondiciniai langai? Turime jau pagamintų langų, kurie buvo pramatuoti, klientai jų taip ir neatsiėmė (neapmokėjo).  Sukomplektuoti langai kaustyti Romb, Winkhaus arba Maco furnitūra.

Taip pat turime PVC profilių, atraižų, nepanaudotų stiklo paketų likučių, iš kurių gaminame langus ir vitrinas mažindami sandėlio inventorių.  Nesukomplektuoti langai kaustomi nauja ROMB System furnitūra, Dėka šių priežasčių galime Jums pasiūlyti langus geresnėmis kainomis,

Kur tinka mūsų siūlomi langai? Klientai mums sako, jog langai puikiai tinka Jų sodyboms, naujai statomam namui, komercinėms patalpoms, logistikos ir gamybinėms patalpoms, garažui, taip pat ir smulkiems objektams.

Kodėl nauji geriau nei naudoti vokiški ar skandinaviški? Vakariečiai į mūsų rankas perleidžia daug “mačiusius“ (10-15 metų ar senesnius) langus, o mes už juos dar ir sumokame pinigus! Realiai tokių langų kaina po 15-20 metų yra artima arba lygi 0. Visgi mažiau išankiems lietuviams perpardavinėtojai įsiūlo langą už pinigus, kurių jis nevertas apskritai. Apie tokio lango  šilumines savybes, atsparumą vėjo apkrovai, tuo labiau tokių langų šviesos laidumo savybes ar kažkadaise naudotų (šiais laikais nebenaudojamų) medžiagų ekologiją apskritai nėra ką kalbėti. Ar įsivaizduojate kiek langas, naudotas komercinėse patalpose, perėjo varstymo ciklų, jei kasdien jis atidaromas ir vėl uždaromas pvz. 10 kartų, per mėnesį tai jau 200 kartų, per metus 2400, po 6 metų toks langas pasiekia 15.000 varstymo ciklų,kas yra gamintojų deklaruojama maksmali riba. Ar vis dar norėtume ir toliau naudoti tokį langą, kuris prasilenkia su saugumo ir sveikatos normomis?

Atnaujintas langų nuotraukas galite rasti pastoviai atnaujintuose puslapio skyriuose:

Langai

Vitrinos

Durys

Visą langų sąrašą rasite svetainės pradiniame puslapyje.

Nerandate tinkamų? Kreipkitės el. paštu: ispardavimas@langterma.lt

Komentarai / klausimai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s