Stiklo paketų keitimas

Sutrūko, dužo, išsihermetino stiklo paketas? Ne problema!

suduzes_paketas

Pakeisime naujais esamus stiklo paketus! Užsakymus atliekame greitai ir kokybiškai. Patyrę meistrai tiksliai išmatuoja Jūsų vitrinų, dųrų ar langų rėmų ertmę keičiamiems stiklo paketams, konsultuoja visais susijusiais klausimais.

Tikslūs matmenys. Atkreipkite dėmesį, jog labai svarbu nustatyti tikslius stiklo paketo matmenis, kadangi yra svarbi net 1-2 mm paklaida ir tik tikslaus dydžio paketas užtikrina viso gaminio simtetriškumą ir hermetiškumą. Mažiausia klaida gali Jums kainuoti naujo stiklo paketo kainą. Stiklo paketai keičiami tik su tam skirtais įrankiais tam, kad nepažeisti pačio stiklo paketo ir pačio lango rėmo. Prieš išimant seną stiklo paketą, turi būti iškalamos stiklajuostės, tuomet naujas stiklo paketas montuojamas į seno stiklo paketo vietą  ir kompensacinėmis plokštelėmis išramstomas lango rėme, kad būtų užtikrinamas lango simteriškumas ir varstymo sklandumas ateityje.

Duomenys apie seną stiklo paketą. Jei vis dėl to įvyko taip, kad Jums yra reikalingas naujas stiklo paketas, kuriuo pakeisite senąjį, prieš skambindami mums sutaupykite laiko sau ir mums, nustatydami kelis esminius duomenis apie senąjį Jūsų stiklo paketą – tai stiklo paketo struktūrą ir matmenis. Atkreipkite dėmesį, jog keičiamas stiklo paketas turi būti atitinkamo dydžio, kad langas neprarastų reikalingų šiluminių ir akustinių savybių.

1) Stiklo paketo struktūra

– Stiklo paketo matmenys naujesniuose stiklo paketuose būna įspausti į aliuminį rėmelį, esantį tarp stiklų (žr. nuotraukoje). Ant senesnių standartinių paketų ant rėmelio būną įspaustas tik rėmelio plotis (dažniausiai – 16mm)

– Stiklo paketo stiklų storis, rėmelio tarp stiklų plotis, stiklų struktūra (skaidrus, selektyvinis, laminuotas, grūdintas ir t.t.) nustatomi pagal kodą, įspaustą ant rėmelio.

– Jei įspausto kodo nerasite, stiklo paketo storis ir matmenys gali būti nustatomi jį išmontavus ir išmatavus. Stiklo paketo storį taip pat galima nustatyti, įvertinus plastikinio profilio plotį ir paketo įmontavimo gylį.

20130806_111307

2) Stiklo paketo matmenys

– Stiklo paketo matmenys (jo neišmontavus) gali būti nustatomi pamatavus atstumus L (plotis) ir H (aukštis) tarp stiklajuosčių jungimo su rėmu vietų (žr. nuotraukoje žemiau), nuo kiekvieno matmens papildomai atmetant 10 mm. Paliekamas ne mažesnis kaip 5 mm laisvumas kiekvienoje pusėje, kadangi stiklo paketas montuojamas naudojant kompensacines plokštelės. Stiklo paketo matmenys nustatomi milimetrų tikslumu.

L_H

Užsakymas. Nustačius reikalingą informaciją apie stiklo paketą, galite užpildyti užsakymo formą, esančią žemiau, arba skambinti kontaktuose nurodytais numeriais ir užsakyti reikiamą stiklo paketą. Jei nepavyko, atsiųsime meistrą, kuris nustatys tikslius matmenis ir struktūrą. Užsakius paketą, pagaminsime jį per kelias darbo dienas ir jau sekančią dieną galėsite atsiimti. Jei reikės, už tam tikrą įkainį (nuo 15 Eur Vilniaus mieste) meistras atvyks sumontuoti Jūsų naujo stiklo paketo.

Užsakymo forma

Komentarai / klausimai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s